Федоришин Василь Ілліч

Fedorushun V I
Оcвіта:
  Київська державна консерваторія імені П. І. Чайковського, 1985 р.
Посада:
  декан, професор
Наукові ступені і звання:
  доктор педагогічних наук
Дисципліни, які викладає:
  осн.муз.інстр., практикум за кваліфікацією, виконавський практикум,  орк.клас, керівництво магістерськими роботами, керівництво аспірантами.
В університеті працює:
  з 1990 р.

інструментального та оркестрового виконавства

Федоришин Василь Ілліч. Освіта: Київська державна консерваторія імені П. І. Чайковського, 1985 р. Посада: професор кафедри інструментального та оркестрового виконавства. Науковий ступінь та звання: доктор педагогічних наук, професор. Дисципліни, які викладає: основний музичний інструмент, практикум за кваліфікацією, виконавський практикум,  оркестровий клас, керівництво магістерськими роботами, керівництво аспірантами. В університеті працює: з 1990 р. Кафедра: інструментального та оркестрового виконавства.

14.09.1960, с. Йосиповичі Стрийського р-ну Львівської обл.. – скрипаль, педагог, диригент, науковець. Доктор педагогічних наук (201 ), заслужений діяч мистецтв України (2005).

Навчався у  Дашавській ДМШ (1976, клас М. М. Каліцуна, В. М. Карпича, О. М. Лазаришин), Дрогобицькому музичному училищі (1980, клас Е. Я. Ріфмана, М. С. Пуцентело), закінчив два курси Дрогобицького педагогічного університету (1980-1982, клас диригування Ю. О. Корчинського), Київську державну консерваторію (1985, клас Б. С. Щуцького).

Під час служби (1985 – 1987 рр.) брав участь в ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Від 1988 р. – старший викладач, доцент, професор кафедри інструментального та оркестрового виконавства Інституту мистецтва НПУ імені М. П. Драгоманова, художній керівник камерного оркестру.

За час педагогічної діяльності підготував понад  90 випускників, серед яких 4 лауреати всеукраїнських та 3 лауреати міжнародних конкурсів .

Фундатор та учасник щорічних концертів-реквіємів «Чорнобиль – молодь буде пам’ятати!».

Автор проектів, художній керівник та диригент концертів-лекторіїв у  Національному будинку органної та камерної музики України: «Тарас Шевченко і музика», «Микола Колеса – син сторіччя», «Українська музика у світовій культурі», «Україна в контексті Європейської культури: музика, живопис та ін., на основі яких створено електронні навчально-методичні посібники.

Автор  численних наукових праць, серед яких  монографія «Акмеологічний розвиток майбутнього вчителя музики в творчому навчальному колективі: теорія і практика»; посібники: «Теорія та методика фахової підготовки майбутніх вчителів музики на акмеологічних засадах», «Методичне забезпечення процесу формування виконавської майстерності вчителів музики» та ін.

2362001

Server Time: 2017-11-23 01:55:22