Вибори ректора

Шановні студенти!!!

18.10.2017 р. (середа)

з 10:00 до 16:00 (в аудиторії 4-13)

Відбудуться загальнофакультетські

вибори кандидатів

на вибори ректора НПУ імені М.П. Драгоманова

Зі списками кандидатівви можете ознайомитись

на сайті факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського

Студентська рада

01-Філик Д.І

1.Філик Діана Ігорівна,закінчила Тернопільське музичне училище імені С. Крушельницької. Зараз навчаюсь на 1-му курсі факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського, спеціальність – бандура. Староста групи.

02-Лагода А.Г

2. Лагода Анна Геннадіївна, навчалася в музичній школі № 26, м. Київ. Зараз на 1-му курсі факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського, спеціальність –фортепіано та вокал.Староста своєї групи. Девіз: "Оптимізм –майбутнє. Претендуєш? Відповідай!".

03-Дубовик Є.В

3. Дубовик Єлизавета Валеріївна, закінчила школу №110 з поглибленим вивченням французької мови імені КаземираГапоненка, м. Київ. Зараз навчаюсь на 1-му курсі факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського, спеціальність – хореографія. Староста своєї групи. Девіз: "Щоб досягнути мети, необхідно перш за все до неї йти!".

04-Касянчук В.Ю

4. КасянчукВікторіяЮріївна,закінчилаТернопільськемузичне училище ім. С. Крушельницької. Навчаюся на 2-му курсі факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського, спеціальність – бандура. Староста своєї групи. Девіз: "Щоб перемогти весь світ, треба перемогти себе!".

05-Русаленко Д.Ю

5. Русаленко Данило Юрійович , народився танавчався в місті Комсомольське, Полтавської області, закінчивЗОШ № 1. Зараз на 2-му курсі факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського, спеціальність – хореографія.Девіз: "Истинно человечный муж добивается всего собственными усилиями"(Конфуций).

06-Бібікова А.В

6. Бібікова Анна Володимирівна, навчалася в Баришівській муз школі. Зараз на 3-му курсі факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського, спеціальність –вокал. Девіз: "Ніколи не жалкувати про зроблене. Якщо це було зроблено, значить так було треба".

07-Лешук М.В

7. Лещук Марія Валентинівна, закінчила ЗОШ №6 та ДШМ, м. Волочиськ. Навчаюсь в університеті імені М.П Драгоманова на 3 курсі факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського. Спеціальність – хореографія. Девіз: "Перемога любить підготовку!".

08-Лабай М.М

8. Лабай Марта Михайлівна, закінчила ЛДМУ ім. С.П.Людкевича.Зараз на 4-му курсі факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського, спеціальність – скрипка. Староста групи. Девіз: "Кожен день – це новий старт".

09-Конвалова Д.О

9. Коновалова Дар'яОлександрівна.ЗакінчилаКриворізький Обласний МузичнийКоледж. Зараз навчаюсь на 4-му курсі факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського, спеціальність – хорове диригування.Староста своєї групи. Девіз: "З музикою в серці!".

10-Журавленко Ю.В

10. Журавленко Юлія Володимирівна, закінчила ДМШ №35. Навчаюсь на 4-му курсі факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського, спеціальність –фортепіано.Староста групи. Девіз: "Бери від життя все!".

11-Вознюк М.І

11. Вознюк Марія Ігорівна.Навчалась в ВДУКіМ ім.І.Ф.Стравінського.Зараз на 4-му курсі факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського, спеціальність –хорове диригування. Девіз: "Ніколи не здаватися".

12-Підлужний В.І

12. Підлужний Владислав Ігорович. Навчався в студіїімені П.П. Вірського. Староста 4-го курсу хореографів факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського. Девіз: "Вік живи, вік навчайся!".

13-Отришко О.А

13. Отришко Олександра Анатоліївна, студентка 1-го курсу магістратури, голова студентськоїради факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського, спеціальність – вокал. Закінчила БГПУ. Девіз: "Вижуцель - не вижупрепятствий!" (Макаров).

14-Матвійчук А.М

14. Матвійчук Анна Миколаївна, студентка 1-го курсу магістратури, голова СНТ факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського, староста своєї групи. Закінчила музичне училище імені П.І. Чайковського та бакалавратфакультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова, спеціальність – вокал. Девіз: "Якщо хочеш досягти успіху – зроби перший крок і в тебе все вийде!".

15-Гранкіна Т.В

15. Гранкіна Тетяна Василівна, студентка 1-го курсу магістратури, староста групи. Закінчила ДПК ДНУ імені Олеся Гончара та бакалавратфакультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова, спеціальність – хорове диригування. Девіз: "Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими".

16-Дорошенко Ю.Д

16. Дорошенко Юлія Дмитрівна, родом з міста Енергодар Запорізької області, закінчила школу №1, зразковий ансамбль танцю "Любисток" та бакалавратфакультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова. Зараз староста хореографів 1-го курсу магістратурифакультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського. Девіз: "Життя занадто коротке, щоб прожити його не так, як ти хочеш!".

2070

Server Time: 2018-02-25 01:53:16